İletişim Fakültesinde Kayıt Heyecanı

2014-2015 Akademik Yılında Fakültemizi kazanan öğrencilerin kayıt işlemleri başladı. Fakültemiz Dekanı ile akademik ve idari personelin de katıldığı ilk kayıtlarda öğrencilerimizin heyecanı yüzlerine yansımıştı. Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Tevhit AYENGİN, öğrencileri ve onların yetişmesinde emeği geçen ailelerini tebrik ederek şunları söyledi:

Zorlu bir sınav maratonunu geride bırakıp fakültemize yerleşme imkanı elde eden sizleri, bu süreçte sizleri özverili bir şekilde destekleyen ailelerinizi, üzerinde yadsınamaz emeği olan öğretmenlerinizi tebrik ediyor, fakültem adına hepinize ''Hoş Geldiniz'' diyorum

Genç bir fakülte olmamıza rağmen gelişiminiz için iyi imkanlara sahip olduğunuzu bilmenizi isterim. Elde ettiğiniz çalışma temposunu fakültemizde de sürdüreceğinize, size güvenenlerin beklentilerini boşa çıkarmayacağınıza inancım tamdır. Ülkemizin ve insanlığın geleceğini inşada aktif roller üstlenmeniz bizleri mutlu edecektir.

Bizler sevgili öğrencilerimizin kültürel değerleri ile barışık, dünya ile yarışan, özgüveni tam bireyler olarak yetişmeleri için elimizden geleni yapma gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle ailenize yaşattığınız haklı gurur için sizleri tebrik ediyor, yeni eğitim ve öğretim yılının siz öğrencilerimiz ve fakültemiz için hayır ve bereket getirmesini diliyorum.